STUDS - ARCHIE-Keiviento FCI

 

CHAMPION PRACY (w zatw.)
Interchampion C.I.B
Interchampion C.I.E.
Champion Polski
Champion Białorusi
Młodzieżowy Champion Polski
Zwycięzca Białorusi 2011
Best in Show
Best in Show Junior
III Best in Show Psów Użytkowych
Formwert: V- "vorzüglich"

 

ARCHIE Keiviento 

 
Archie-rep.jpg
 


  REPRODUKTOR /wpisany do Deutsch Kurzhaar Verband w Niemczech/

ur. 09-02-2009

umaszczenie : brązowy deresz

Ojciec: Ch. Pracy, Trialer,Ch.Pl, Mł.Ch.Pl PP- I°, FT I°, KFT I°,MFT I°, KW II°, KW I°, KKW I°, MMN II°, ŐTV II°, KU I°, KKU I°, MVZ II°, MKP III° Malomközi SOMA HD-A, ED/OD- 0/0, EBJ-free

Matka Mł. Zw. Eu. �r-Wsch, Mł.Zw.Pl, Ch.PL, Ch.LT, Mł.Ch.PL, Mł.Ch.LT, BIS, PP1 Malomközi JASMINE HD-A, EBJ-free

wolny od dysplazji stawów biodrowych ( HD-A2 )
/oceny dokonał Dr Wolfram Lemmer w Niemczech/


wolny od dysplazji stawów łokciowych ( ED-0/0 )
/oceny dokonał prof Marek Nowicki (UWM Olsztyn)/

wolny od EBJ (EBJ- free)
  (rodzice wolni od EBJ )

KONTAKT: epkennel@gmail.com, East-Point

Rodowód       Potomstwo   


Karty ocen z konkursów

Regionalny Konkurs Pracy Wyżłów, Jarantowice /klasa wielostronna/
dyplom I stopnia, CPC ,
260/264 pkt.

************************
Regionalny Konkurs Pracy Wyżłów Wielostronnych i Wszechstronnych, Błonie /klasa wielostronna/
dyplom I stopnia,
253/264 pkt. NAJLEPSZA PRACA NA WODZIE!!


************************
Regionalny Konkurs Pracy Wyżłów, Kazimierza Wielka /klasa wielostronna/
dyplom I stopnia,
264/264 pkt., lok. 3/18

************************
Regionalny Konkurs Pracy Wyżłów, Ropczyce /klasa wielostronna/
dyplom I stopnia, CPC ,
258/264 pkt.

************************
IV. Memoriál Jitky Hromadové,(Czechy)

Zkousky Vloh- dyplom I stopnia, 207/228 pkt. pkt.
Specialni Zkousky Vodni Prace- dyplom I stopnia,
100/100 pkt. NAJLEPSZA PRACA NA WODZIE!!


************************
Bringtreueprüfung (Btr), Bramsche (Niemcy)

************************
Verbands-Gebrauchs-Prüfung (VGP), Dabel (Niemcy)
dyplom I stopnia,
290 pkt.

************************
Internationale Kurzhaarprüfung (IKP),
Surwold (Niemcy)
dyplom I stopnia,
136/136 pkt., nominacja na Schausuche,

************************
Krajowy Konkurs Pracy Wyżłów, Nałęczów /klasa wielostronna/
dyplom I stopnia, CPC ,
259/264 pkt., lok. 1/16, Najlepszy Wyżeł Wielostronny 2011 roku

************************
Klubove Jesenné skúsky stavačov (PZ),
Nove Sady (Słowacja)-
dyplom I stopnia, CACT,
lok. 2/16

************************
HN- Härtenachweis (świadectwo ciętości wobec drapieżników),
Niemcy

************************
Verbandsschweißprüfung (VSwP),
Dabel (Niemcy)-
dyplom II stopnia,
farba 20 h

************************
Regionalne Field Trialsy, Kalisz- Biernatki-
dyplom II stopnia,
4/10 pkt., lokata 3/10

************************
SOLMS, Dabel (Niemcy)-
dyplom I stopnia,
(max pkt.)

************************
 Krajowy Konkurs Pracy Wyżłów, Rokosowo /klasa wielostronna/
dyplom III stopnia,
230/264 pkt, lokata 6/10

************************
 Próby Pracy Wyżłów, Biskupin-
dyplom I stopnia,
100/100 pkt., lokata 1/15

************************
DERBY, Nauen (Niemcy)-
dyplom I stopnia
(max pkt.)




CWC Nowy Dwór Mazowiecki 2012 (klasa użytkowa)- doskonały 1/1, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy, BOG-4

CACIB Bialystok 2012 (klasa użytkowa)- doskonały 1, CWC, CACIB, Zwycięzca

Zuchtschau Bramsche (Niemcy)- doskonały/Vorzüglich 1, Bester Rude/ Najlepszy Pies

CACIB Leeuwarden 2012 (Holandia) (klasa użytkowa)- doskonały 1, CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy

CACIB Celje 2011 (Słowenia) (klasa użytkowa)- doskonały 1, CAC, resCACIB

CACIB Kielce 2011 (klasa użytkowa)- doskonały 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy

CACIB Mińsk 2011 (klasa użytkowa)- doskonały 1, CAC, resCACIB

CACIB Mińsk 2011 (klasa championów)- doskonały 1, CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy, BOG-5

CACIB Białystok 2011 (klasa użytkowa)- doskonały 1, CWC, Zwycięzca, CACIB, Zwycięzca Rasy, BOG-2

CWC Olsztyn 2011 (klasa użytkowa)- doskonały 1, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy, BIS-3 Psów Użytkowych, BOG-3

CWC Radom 2011 (klasa użytkowa)- doskonały 1, CWC, Zwycięzca

CACIB Opole 2011 (klasa użytkowa)- doskonały 1/2, CWC

CACIB Katowice 2011 (klasa użytkowa)- doskonały 1/3, CWC, Zwycięzca, CACIB

CACIB Rzeszów 2011 (klasa użytkowa)- doskonały 1, CWC, res CACIB

CAC Kowno 2011 (klasa użytkowa)- doskonały 1/2, CAC, Zwycięzca Rasy, BOG-3

CWC Gdańsk 2011 (klasa użytkowa)- doskonały 1, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy, BIS-3 Psów Użytkowych, BOG-2

CWC Nowy Dwór Mazowiecki 2011 (klasa użytkowa)- doskonały 1/1, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy

CWC Nowy Dwór Mazowiecki 2010 (klasa pośrednia)- doskonały 2/2

CAC Kowno 2010 (klasa otwarta)- doskonały 1/2, CAC, Zwycięzca Rasy, BEST In SHOW

CACIB Białystok 2010 (klasa pośrednia)- doskonały 1, CWC, Zwycięzca, CACIB

CACIB Warszawa 2010 (klasa pośrednia)- doskonały 1/3, CWC, res CACIB

CAC Marijampole 2010 (klasa otwarta)- doskonały 1, CAC, Zwycięzca Rasy, BOG-3

CACIB Szczecin 2010 (klasa pośrednia)- doskonały 1, CWC, CACIB

CWC Dobre Miasto 2010 (klasa młodzieży)- doskonały 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, BIS Junior, BOG-2

CACIB Katowice 2010, (klasa młodzieży)- doskonały 1/5, Zwycięzca Młodzieży

CACIB Kielce 2009, (klasa młodzieży)- doskonały 1/2, Zwycięzca Młodzieży

CACIB Białystok 2009, (klasa szczeniąt)- wybitnie obiecujący 1

WSTECZ